Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi və Azərbaycan Milli İncəsənət Muzeyinin birgə təşkilatçılığı ilə həyata keçirilən “Muzeydə musiqi” layihəsi çərçivəsində növbəti konsert proqramı 31 yanvar 2025-ci il tarixində saat 18:00- da dinləyicilərə təqdim olunacaq.
“Ruhun qidası -musiqi” adlıı konsertdə arfa ifaçısı Pərvin Əşari, fleyta ifaçıları Ülkər Qüdrətli və Lalə Əsgər tərəfində dünya bəstəkarlarının yaradıcılığından məşhur əsərlər səsləndiriləcək.

The next concert program will be presented to the audience on January 31, 2025 at 18:00 within the framework of the "Music in the Museum" project, jointly organized by the Ministry of Culture of the Republic of Azerbaijan and the National Art Museum of Azerbaijan.
In the concert called "Food of the soul - music", harp player Parvin Ashari, flutists Ulkar Gudratli and Lala Asgar will perform famous works of world composers.