5 fevral 2025- ci il tarixində saat 19:00- da Azərbaycan Milli İncəsənət Muzeyində “Muzeydə musiqi” layihəsi çərçivəsində keçirilən növbəti konsert proqramı dinləyicilərə təqdim olunacaq.
Hörmətli izləyicilər,
5 fevral 2025- ci il tarixində saat 19:00- da Azərbaycan Milli İncəsənət Muzeyində “Muzeydə musiqi” layihəsi çərçivəsində keçirilən növbəti konsert proqramı dinləyicilərə təqdim olunacaq. “Muzeydə vokal musiqi gecəsi” adlı proqramda konsertmeyster, Üzeyir Hacıbəyli adına Bakı Musiqi Akademiyasının müəllimi Dilarə Kərimovanın rəhbərliyi altında musiqiçilər Ruslan Persan, Kamilla İmanova, Elyar Əliyev və Teymur Kazımovun ifalarında görkəmli dünya bəstəkərların musiqi əsərləri səslənəcək.

5 февраля 2025 года в 19:00 зрителям в Азербайджанском Национальном Музее Искусств будет представлена очередная концертная программа, проводимая в рамках проекта «Музыка в музее».
Дорогие зрители,
5 февраля 2025 года в 19:00 зрителям в Азербайджанском Национальном Музее Искусств будет представлена очередная концертная программа, проводимая в рамках проекта «Музыка в музее». В программе «Ночь вокальной музыки в музее» под руководством концертмейстера, преподавателя Бакинской Музыкальной Академии имени Узеира Гаджибейли Диляры Керимовой музыканты Руслан Персан, Камилла Иманова, Эльяр Алиев и Теймур Кязимов исполнят музыкальные произведения известных мировых композиторов.