Uşaqlar üçün zaman səyahəti! Azərbaycan Milli İncəsənət Muzeyi uşaqlar üçün tematik ekskursiya proqramı hazırlayıb.
Onlar müxtəlif yerli və xarici epoxalara aid kostyumlarda muzey ekspozisiyasını kəşf edəcək və xatirə fotosessiyasına qoşulacaqlar.
Ekskursiya zamanı uşaqlar həm muzey ekspozisiyası ilə tanış olacaq, həm də özlərini müxtəlif epoxaların qəhrəmanı kimi hiss edəcəklər.
Əziz uşaqlar, gəlin, bu unudulmaz təcrübənin bir parçası olun!
Fotolar üçün isə balaca dostlarımız - Banu Cəfərova (Bakı Avropa Liseyi 2-ci R2 sinif şagirdi); Mələk Tağıyeva (7 saylı məktəb 5-ci sinif şagirdi); Fateh Səlimli (212 saylı məktəb 4-cü sinif şagirdi); Sadiq Ağası (Heydər Əliyev adına liseyin 1A sinif şagirdi); Yusif Mirzəzadəyə ( 71 saylı məktəb 6-cı sinif şagirdi) təşəkkür edirik !

Путешествие во времени для детей! Азербайджанский национальный музей искусства подготовил тематическую экскурсионную программу для детей.
Юные участники смогут открыть для себя музейную экспозицию в костюмах различных местных и зарубежных эпох, а также принять участие в памятной фотосессии.
Во время экскурсии дети не только познакомятся с музейной экспозицией, но и почувствуют себя героями разных исторических эпох.
Дорогие дети, присоединяйтесь и станьте частью этого незабываемого опыта!
Отдельную благодарность за участие в фотосессии выражаем нашим юным друзьям:
Бану Джафаровой (ученица 2-го R2 класса Бакинского европейского лицея); Меляк Тагиевой (ученица 5-го класса школы № 7); Фатеху Салимли (ученик 4-го класса школы № 212); Садигу Агасы (ученик 1А класса лицея имени Гейдара Алиева); Юсифу Мирзазаде (ученик 6-го класса школы № 71).